درباره ما

شرکت کوشش گران صنعت آتی با نام تجاری تکنوبلت (technobelt) همراه با بیش از 17 سال سابقه درخشان در زمینه صنایع کشورمان، در خصوص تامین و توزیع انواع تسمه و قطعات صنعتی فعالیت دارد. این شرکت در سال 1385 به منظور توسعه و بهبود کیفیت قطعات صنعتی تاسیس شد، که پس از آن کلیه فعالیت های تجاری این گروه بصورت تخصصی با مدیریت مهندس هادی قنبری و همکاری تیمی کارآمد انجام می شود. این مجموعه با توجه به شناختی که در این سال ها از صنایع مختلف به دست آورده در چندین دپارتمان مختلف اعم از صنایع آشامیدنی، لبنی و کاغذ، مقوا سازی و... تخصص داشته و تامین قطعات صنعتی مورد نیاز را بصورت سفارشی انجام می دهد.

مشتریان ما

دپارتمان های ما

ask question

سوالات متداول

سوالات متداول اکثر مشتری های عزیز همراه با پاسخ از طرف کارشناسان فروش شرکت تکنوبلت:

1
زمان تحویل بار در چه بازه زمانی است؟ با توجه به درخواست مشتری زمان تحویل بار متغیر میباشد: 1-موجودی انبار، پس از تسویه کالا 2-بار هوایی بین 30 الی 35 روز کاری 3-بار دریایی بین 110 الی 120 روز کاری
2
چگونه از کیفیت کالا مطمئن باشیم؟ کالاهای خریداری شده از شرکت تکنوبلت عموما دارای گارانتی معتبر در بازه زمانی های مختلف با توجه به شرایط دستگاه مشتری میباشد.
3
امکان بازدید و شناسایی تسمه ها وجود دارد؟ بله، در صورت نیاز و با هماهنگی قبلی کارشناسان این شرکت امادگی بازدید و شناسایی کالای مصرفی آن کارخانه را خواهند داشت.